Upratovanie

Vážení zákazníci,
dovoľte nám, aby sme Vás čo najsrdečnejšie privítali na našich webových stránkach DAMATEP.

Sme firma, ktorá sa zaoberá poskytovaním komplexného upratovacieho servisu v denných i nočných hodinách v ktorýkoľvek deň. Pôsobíme na území Dolného Kubína ,celej Oravy a Ružomberka po dohode možné aj v iných oblastiach SR. Vykonávame všetky vnútorné a vonkajšie upratovacie práce pravidelne aj jednorázovo.

Zaistíme ako upratovanie domácností, tak kancelárií, bytových domov po sídliskách.

Krédom našej firmy je spoľahlivosť, rýchlosť a kvalita. Sami sa presvedčte o tom, ako ho napĺňame. Pristupujeme individuálne ku každej zákazke, s nami sa dohodnete na malom i veľkom upratovaní.
Poskytneme Vám kompletný upratovací servis. A to ako upratovanie rôznych priestorov, tak všetky služby spojené s upratovaním: vypratanie podkroví, pivníc, zimná údržba, kosenie trávy, údržba okrasnej zelene pred Vašim obydlím a ďalšie práce s tým spojené.

Ponúkame Vám upratovanie:

  • jednorazové
  • pravidelné
  • spoločných priestorov obytných domoch
  • kancelárií
  • domácností
  • generálne upratovanie
  • upratovanie po stavbároch a maľovaní
  • hygienický servis (mydlo, utierky, atď.)

Upratovanie domácností

Pokiaľ chcete mať príjemný pocit pohody a pokoja aj po ťažkom dni v práci, objednajte si upratovanie domácnosti. So špinou, nečistotami a všadeprítomným prachom si hravo poradíme. Ste pracovne vyťažení a nemáte času nazvyš? Alebo chcete len naozaj poriadne vygruntovať, a to od podlahy až po strop? Nech je to tak alebo onak, upratovanie domácností je tu pre vás.

Cena pre upratovanie domácností sa tvorí dohodou. Väčšinou sa upresňuje podľa Vašich požiadaviek. Viac sa dozviete v našom cenníku. Ak máte o upratovanie domácnosti záujem, kontaktujte nás cez formulár alebo telefonicky.

Upratovanie spoločných priestorov bytových domov

Máte susedov ktorý nemajú čas na upratanie spoločných priestorov vo vašej bytovke? Alebo ten čas nemáte ani vy? Chcete si uľahčiť život a odbremeniť sa od pravidelného upratovania vašich spoločných priestorov? Chcete vyriešiť problém so zimnou údržbou, kosením, údržbe a výsadbe okrasných rastlín? Potom je tu naša firma DAMATEP aj pre vás. Kontaktujte nás pomocou formulára alebo telefonicky.

Upratovanie kancelárií

Využite službu Upratovanie kancelárií. Aj keď sa vám to môže zdať neuveriteľné, pracovné prostredie má výrazný vplyv na výkonnosť a výsledky zamestnancov. Príjemné prostredie a čistota všetkých priestorov pozitívne ovplyvňuje náladu, myšlienky a výkon pracovníkov. Zaistíme perfektné upratovanie kancelárií podľa vašich požiadaviek. Pri upratovaní kancelárii sa prispôsobíme vašim časovým možnostiam a ďalším požiadavkám. Skúsenosti, ktoré sme získali  v oblasti upratovania, sú zárukou vašej istoty a našej kvality. Nechajte si spracovať nezáväznú cenovú ponuku. Viac sa o cene dozviete v cenníku. Pokiaľ máte záujem o upratovanie kancelárií kontaktujte nás cez kontaktný formulár, alebo telefonicky.