Tepovanie

Máte doma, v kancelárii, vo firme reštaurácii alebo v bare znečistený čalúnený alebo kožený nábytok, sedačky, koberce, postele, matrace, kancelárske stoličky?

Firma DAMATEP Vám garantuje maximálnu profesionalitu a tomu zodpovedajúcu kvalitu a výkon. Zabezpečí Vám dokonalé vyčistenie a zbavenie sa nežiaduceho prachu, špiny, mastnoty, nečistôt, roztočov, čím im dodáva pôvodný vzhľad a sviežu vôňu!

Po tepovaní gaučaChcete mať stále čistú a sviežu domácnosť ale aj napriek Vašej snahe pri ručnom čistení Vášho nábytku, kobercov a matracov nedosahujete požadovanú čistotu? Nemáte dostatok času na jeho vyčistenie alebo jednoducho už ste si uvedomili, že nechcete byť otrokom svojej domácnosti? Kontaktujte Nás! Zabezpečíme Vám dokonalé hĺbkové vyčistenie Vášho čalúneného a koženého nábytku, všetkých druhov kobercov, zabezpečíme čistotu Vašich matracov, a tým skvalitnenie Vášho spánku bez možného znehodnotenia, ktoré môže spôsoby  neodborné ručné čistenie.

Rodičia máte doma alergické dieťa či alergiou trpíte Vy sami alebo iný člen rodiny?

Firma damatep je tu práve pre Vás! Hĺbkové čistenie je obzvlášť vhodné pre domácnosti kde sa nachádza alergik, nakoľko sa tepovaním odstráni 90 % roztočov a ich výlučkov vyvolávajúcich alergie. Zlepšenie Vášho zdravotného stavu, či zlepšenie zdravotného stavu Vášho rodinného príslušníka je určite na nezaplatenie.

ŠkodcaŠkodcaTechnologia

Firma DAMATEP nezabúda ani na Vaše vozidlá.

Odkedy máte deti je Váš interiér auta značne znečistený vďaka jedlu, ktoré Vaše dieťa konzumuje? Má skončiť v ich bruškách ale z väčšej časti končí na Vašich sedadlách alebo autosedačke a máte okopané sedadlá? Alebo naopak máte štvornohého miláčika, ktorý zanechal chlpy či svoje výlučky v interiéry auta?
Alebo je auto znečistené od soli, kamienkov či blata po zime. Chcete predať vaše vozidlo a preto zlepšiť jeho interiér a urobiť lepší dojem na kupujúceho? Alebo potrebujete auto vyčistiť pred svadbou Vášho rodinného člena alebo priateľa? Neváhajte a kontaktujte firmu DAMATEP!

ZasadačkaZasadačka

Rozpis úkonov, ktoré na vozidlách vykonávame:

Tepovanie, hĺbkové čistenie sedadiel, tepovanie hlavných opierok, hĺbkové čistenie podláh, stropu, tepovateľných častí dverí, batožinového priestoru, čistenie koberčekov, tepovanie, čistenie stĺpikov dverí, tepovanie a vysávanie úložného priestoru. Možnosť čistenia detských sedačiek. Umytie okien, očistenie  plastových častí interiéru.

Naše služby zahŕňajú aj tepovanie priamo u zákazníka. V prípade nedostatočných priestorov Vaše auto prídeme prevziať priamo k Vám domov, alebo do práce a Vy sa počas tepovania venujete svojim povinnostiam alebo záľubám.

Momentálne nepotrebujete využiť Naše služby a hľadáte vhodný darček pre svoju manželku, manžela, rodinného príslušníka, suseda alebo dobrého priateľa, priateľku? Objednajte naše služby formou darčekovej poukážky pre svoje manželky, rodičov, priateľov, susedov na ich blížiace sa narodeniny, meniny alebo ako darček pod stromček. Darčekom určite potešíte, nakoľko obdarovanému darujete čistejšiu domácnosť bez ich námahy ale hlavne voľný čas, ktorí môžu využiť pre seba, Vás a svoje záľuby.

Budeme radi ak nás kontaktujte a dohodnete si s nami stretnutie.

Nemôžte nájsť pre vašich známych vhodný darček.
Vyskúšajte od nás darčekový poukaz na tepovacie práce a potešte ich.

 

poukaz 25poukaz 50